День Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

10:45 26.09.2023

Групова консультація "Про атестацію керівних кадрів та педагогічних працівників у 2023/2024 н.р."

21 вересня 2023 року в онлайн форматі відбулася групова консультація "Про атестацію керівних кадрів та педагогічних працівників у 2023 /2024 н.р." для директорів, заступників директорів, відповідальних за атестацію у закладах освіти громади.

10:35 26.09.2023

"Безмірна ціна миру в Україні"

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям, це усвідомлене бажання усіх українців, адже за мирне небо над головою, за право жити у власній країні без втручання “сусідів” триває боротьба. А найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. МИР – це життя, щастя, чисте небо над головою!

10:33 26.09.2023

День Миру

22 вересня 2023 року у Сквирському НВК відбувся захід, присвячений Міжнародному дню миру.

10:01 26.09.2023

"Парасолька Миру"

22 вересня 2023 року учні 3-А класу Сквирського академічного ліцею №3 (класний керівник Ковальчук А. А.) з нагоди Міжнародного дня миру ознайомилися із історією започаткування Дня Миру, з важливістю миру для кожного із нас, виготовили «Парасольку миру», що захистить їх від негоди і загроз.

09:53 26.09.2023

День Миру

До Дня Миру в Дулицькій філії Шамраївського НВК проведено ряд заходів.

09:49 26.09.2023

Хай буде мир віднині і довік!

21 вересня весь світ відзначає День миру, як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. У всіх куточках світу проходять заходи, спрямовані на залучення уваги до того, як багато в нашому світі агресії і зла, безглуздих смертей і ненависті.

09:44 26.09.2023

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Одним із пріоритетних завдань ДСНС є запобігання надзвичайним ситуаціям. Відтак надзвичайники систематично проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, роз’яснюючи, як уникнути біди та як правильно діяти, якщо вже вона сталася.

09:36 26.09.2023

Підведено підсумки І (територіального) етапу обласного онлайн-фотоконкурсу «Неосяжна моя, Україно!»

З метою виховання в учнівської молоді засобами туризму і краєзнавства любові до рідної землі, її природи, історії і культури, духовних надбань України з 18.09. по 21.09. 2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І (територіальний) етап обласного онлайн-фотоконкурсу «Неосяжна моя, Україно!».

23:29 25.09.2023