Олімпійський тиждень

18 вересня 2023 року у Сквирському ліцеї "Перспектива" відбулася урочиста лінійка закриття Олімпійського тижня. На заході були присутні учні, педагоги та працівники школи. Найактивніші учасники змагань та локацій "Лабіринт", "Йога", "Весела перерва" отримали подяки, а переможці були нагороджені грамотами. Усі учасники зарядилися гарним настроєм під час флешмобу. Спортивне свято, що відбувалося – це не лише змагання у буквальному сенсі цього слова, це насамперед зразок змістовного культурного відпочинку, здорового способу життя. Тож дякуємо всім, хто брав участь у Олімпійському тижні, до нових зустрічей та перемоги на всіх спортивних змаганнях у цьому навчальному році!

22:39 19.09.2023

Всеукраїнський турнір з гандболу

З 15 по 17 вересня 2023 року у м. Городенка (Івано-Франківська обл.) відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу "Кубок міського голови" серед команд-хлопчиків               2013-2014 років народження.

22:37 19.09.2023

Вітаємо юних шахістів!

15-17 вересня 2023 року юні шахісти Сквирської громади взяли участь у турнірі з класичних шахів, присвяченому Дню міста Білої Церкви.

22:43 17.09.2023

Всеукраїнський дистанційний патріотично-творчий благодійний конкурс-марафон Талантів «Україна сильна, незламна, талановита!»

Підведено підсумки Всеукраїнського дистанційного патріотично-творчого благодійного конкурсу-марафону Талантів «Україна сильна, незламна, талановита!».

22:38 17.09.2023

"Твій друг - безпечний рух"

Традиційно в Сквирському академічному ліцеї №3 проводиться тиждень безпеки дорожнього руху "Твій друг - безпечний рух", метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

22:36 17.09.2023

Загальношкільна толока

12 вересня 2023 року в Горобіївському НВК була загальношкільна толока. Всі дружно долучилися й активно працювали. Ми вчимося прибирати, ми любимо чистоту.

19:04 17.09.2023

Профілактичні бесіди з учнями

Інспекторки ювенальної превенції Сквирського відділу поліції Київщини провели профілактичний захід з учнями 8-а класу Сквирського академічного ліцею.

19:01 17.09.2023

Дружбу починаємо зі знайомства

14 вересня 2023 року у 10-Б класі Сквирського академічного ліцею №3 класним керівником Фареник Ю.С. проведено виховну годину з елементами тренінгу "Дружбу починаємо зі знайомства". Діти мали змогу розповісти більш детально про себе та свої вподобання в цікавій ігровій формі, адже цьогоріч клас поповнився 10 новими учнями із інших навчальних закладів.

18:58 17.09.2023

День рятувальника України

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене в 2008 році указом Президента України.

18:48 17.09.2023

Олімпійський тиждень

У рамках Олімпійського тижня, який проходив з 11 по 14 вересня 2023 року, у Горобіївському НВК було організовано чимало цікавих заходів вчителями із фізичної культури під гаслом "Активно рухаймось до Перемоги": Всеукраїнський олімпійський урок, інформаційні хвилинки, конкурс малюнків, спортивні змагання між командами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. У нашому закладі освіти пройшли змагання та цікаві спортивні ігри на свіжому повітрі, тестування, перегляди відео та мультфільмів. Показали свою силу і міць старшокласники в силових змаганнях.

18:43 17.09.2023