Перегляд документального фільму "Фільм перший. 114 бригада ТРО ЗСУ"

Цього року в нашій державі 1 жовтня відзначається День територіальної оборони України та День захисника і захисниці України. Ліцеїсти 11-Б класу Сквирського академічного ліцею переглянули з циклу документальних фільмів, що відображають історію становлення Сил територіальної оборони "Фільм перший. 114 бригада ТРО ЗСУ". Фільм відтворює героїзм і мужність бійців ТРО, які захищали від російської агресії Київську область.

01:24 18.10.2023

Година спілкування «Герої серед нас: сучасні захисники України»

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято збігається з Покровою Пресвятої Богородиці, що не випадково. Пресвяту Богородицю дуже шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву – Козацька Покрова. Козацькі традиції бережуть і розвивають сучасні захисники і захисниці України.

01:17 18.10.2023

Зустріч із захисником

27 вересня 2023 року у стіни Самгородоцького НВК завітав випускник, який захищає Неньку-Україну у лавах Нацгвардії, #Вечера_Дмитро. Він розповів дітям про свій шлях від учня до захисника, особливості служби у НГУ та відповідав на численні запитання дітей.

01:14 18.10.2023

Виховна година «Сила нескорених»

День захисників і захисниць України-державне свято, що відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці. В умовах російської агресії ми відчули ,яким важливим є цей день. Його відзначають з метою вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності України, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

01:09 18.10.2023

День самоврядування

29 вересня 2023 року, напередодні Дня учителя, в Сквирському академічному ліцеї №3 на один день відбулися зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме старшокласники нашого ліцею, які проводили уроки у 1-10-х класах із різних предметів. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

00:56 18.10.2023

Уроки пам'яті

29 вересня 2023 року учні Сквирського академічного ліцею №3 взяли участь у мітингу, який відбувся на Алеї Слави, поклали квіти, вшанувавши пам'ять загиблих.

00:49 18.10.2023

Уроки пам'яті

Ліцеїсти Сквирського академічного ліцею вшановують та бережуть пам'ять про наших Героїв

00:42 18.10.2023

День козацтва

29 вересня 2023 року в Самгородоцькому НВК в дошкільній групі відбулося свято "День козацтва" присвячене Дню Українського козацтва. Підготувала та провела свято вихователь Олена Семенець.

00:39 18.10.2023

Козацькі розваги до Дня захисників і захисниць України

Щороку у жовтні українці вшановують захисників і захисниць, волонтерів і медиків України. Для рою " Джмелі" Буківського НВК ця дата - можливість вшанувати тих, хто захищає незалежність рідної землі. Напередодні Дня захисників і захисниць України юні козачата вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за рідну країну та показали свою силу, спритність, кмітливість під час проведення козацьких розваг.

00:35 18.10.2023

Уроки пам'яті

День захисника України! Цього року ми його відзначаємо 1 жовтня. Символічне свято для сьогодення. Ми вітаємо всіх Героїв і Героїнь нашої держави. Всіх тих, хто стоїть на лінії фронту, хто тримає наші кордони, хто забезпечує нам тихі, мирні ночі. Ми бажаємо ВАМ здоров'я та довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди.

00:34 18.10.2023