"Безмірна ціна миру в Україні"

Дата: 26.09.2023 10:33

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям, це усвідомлене бажання усіх українців, адже за мирне небо над головою, за право жити у власній країні без втручання “сусідів” триває боротьба. А найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. МИР – це життя, щастя, чисте небо над головою!

Напередодні учні 5 класу Самгородоцького НВК мали зустріч з тим, хто як ніхто інший знає про втручання "сусідів". У гості завітав наш випускник, прикордонник #Олексій_Ярчук. Він розповів дітям про важливість своєї професії, її ризики, про необхідність навчання та фізичної підготовки, про цікаві моменти нелегкої служби.

Щиро дякуємо Олексію, бажаємо легкої служби та чекаємо з новими візитами.

Президент учнівського самоврядування Катерина Миронюк підготувала бесіду-екскурсію музейними експонатами "Безмірна ціна миру в Україні".