Учнівська ліга "Здорова Україна" 2023/2024

Здоровим бути круто

На сучасному етапі розвитку суспільства, модно бути здоровим. Сучасний світ, спортивний і динамічний. Здоровим бути круто. Ми теж займаємось, тренуємось. 22 грудня 2023 року дві команди Буківського НВК, команда "Спорт Тайм" 6 класу, та команда "Буківські отамани" 5 класу взяли участь у районних змаганнях "Ліга Сміливих". Вітаю команду "Буківські отамани" з почесним 2 місцем, та команду "Спорт Тайм" із 3 місцем.

14:11 28.12.2023

"Ліга сміливих" у Сквирському академічному ліцеї №3

22 грудня 2023 року в Сквирському академічному ліцкї №3 проходив етап "ЛІГА СМІЛИВИХ" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна ". В заході взяли участь 8 команд 5-6 класів: 4 команди нашого ліцею, 2 команди Антонівського НВК та 2 команди Буківського НВК.

13:58 28.12.2023

Сміливі, дружні та активні

22 грудня команда "Блискавка" Пустоварівської гімназії  взяла участь у етапі "Ліга сміливих" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга" "Здорова Україна," що проходив на базі Шамраївського НВК "ЗЗСО І-ІІІ супенів - ЗДО"

13:54 28.12.2023

Етап "Ліга сміливих" на базі Сквирського академічного ліцею №2

22 грудня 2023 року у Сквирському академічному ліцеї № 2 було проведено етап «Ліга сміливих» обласних спортивних ігор «Учнівська ліга «Здорова Україна», у якому брали участь команди учнів та учениць 5-их класів Сквирського академічного ліцею №2 та Оріховецької філії.

13:07 25.12.2023

Етап "Ліга сміливих" на базі Сквирського академічного ліцею №2

22 грудня 2024 року у Сквирському академічному ліцеї № 2 було проведено етап «Ліга сміливих» обласних спортивних ігор «Учнівська ліга «Здорова Україна» серед учнів 6-х класів, у якому брали участь команди «Комета», «Невгамовні», «Стріла»  Сквирського академічного ліцею №2 та команда «Козаки» Оріховецької філії.

12:46 25.12.2023

Етап "Ліга сміливих" на базі Шамраївського НВК

22 грудня на базі Шамраївського НВК відбулося проведення етапу "Ліга сміливих" обласних спортивних ігор "Учнівська ліга "Здорова Україна" для учнів 5-их та 6-их класів Шамраївського НВК, Рудянської філії, Дулицької філії та Пустоварівської гімназії. Під час урочистої частини команди по черзі представили свою назву та речівку, виконали спортивну руханку. Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які віддали своє життя за наше з вами майбутнє. До учасників спортивних ігор зі словами привітання звернувся директор Шамраївського НВК Гончарук Олег Григорович, а також з настановчими словами звернулися вчителі фізичної культури Шамраївського НВК Михайленко Т.В. та Коронівський Д.О. до учнів зазначивши, що головна задача "Ліги сміливих" - посмішка, задоволення, дружні відносини між дітьми.

12:38 25.12.2023

Етап "Ліга сміливих" в Сквирському академічному ліцеї

22 грудня 2023 року в Сквирському академічному ліцеї проходив етап "ЛІГА СМІЛИВИХ" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна ". Було представлено 10 команд, а саме, 6 команд Сквирського академічного ліцею, 2 команди Кривошиїнського НВК та 2 команди Самгородоцького НВК. Всі суперники були завзяті в боротьбі, енергійні та кмітливі. Позитивна та тепла атмосфера була на протязі всього етапу, всі діти залишились задоволені.

15:30 22.12.2023

Етап "Ліга сміливих" у Сквирському НВК

22 грудня 2023 року на базі Сквирського НВК відбувся етап "Ліга сміливих" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна". Взяли участь в активностях та спортивних іграх команди учнів 5 та 6 класів Сквирського НВК, Сквирського академічного ліцею "Перспектива", Горобіївського НВК.

15:26 22.12.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Шамраївському НВК

17 жовтня 2023 року, учні 5 класу Шамраївського НВК, розпочали етап "Ліги дружніх" Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту "Українська ліга "Здорова Україна".

21:52 08.11.2023