Тренінг з мінної небезпеки на тему: "ТРИМАЙСЯ ПОДАЛІ, НЕ ТОРКАЙСЯ, КОМУНІКУЙ та ПОВІДОМЛЯЙ"

Дата: 26.09.2023 09:57

15 вересня 2023 року з учнями 1-5 класів Шамраївського НВК було проведено тренінг з мінної небезпеки на тему: "ТРИМАЙСЯ ПОДАЛІ, НЕ ТОРКАЙСЯ, КОМУНІКУЙ та ПОВІДОМЛЯЙ"

Цей тренінг реалізовано в рамках проєкту 🇺🇦🇺🇸⚽️ «Spirit of soccer Ukraine» ⚽️ 🇺🇦🇺🇸за сприяння та підтримки Асоціації аматорського футболу України, Української асоціації футболу та міжнародної організації «Spirit of Soccer», а також Київською обласною асоціацією футболу.

.

Тренінг був проведений тренером ФК"Оріон" м.Сквира Лінчуком Б.О. , який успішно пройшов спеціальне навчання за програмою С-ліцензії УАФ з модулем ЕОRE щодо обізнаності населення через спорт про ризики вибухонебезпечних предметів.

.

Основною метою заняття є:

- в ігровій формі, за допомогою футбольних вправ навчити спортсменів та дітей не зовсім причетних до спорту правильно реагувати на небезпеку;

- знати поступовість своїх дій, які можуть врятувати життя;

- мотивувати, зацікавити займатись футболом та спортом в цілому;

- приділити увагу психологічно-емоційнийному стану дітей навіть у важкий час війни, який наразі переживає кожен українець, як дорослий так і дитина.

.

Посил даного тренунгу доволі простий та зрозумілий дітям – ТРИМАЙСЯ ПОДАЛІ, НЕ ТОРКАЙСЯ, КОМУНІКУЙ та ПОВІДОМЛЯЙ⚽️

.

Донесемо відомость EORE до кожної дитини, кожного підлітка та дорослого!

Важко проте будемо продовжувати дбати про молодь в умовах війни, кожен буде знати як потрібно діяти та реагувати на небезпеку.

.

Ми оберігаємо найголовніше - життя кожної дитини!!!