Заходи, присвячені Шевченківським дням 2020 рік

Кривошиїнське НВО взяло участь у літературній онлайн вітальні "Живи у віках, Шевченкова доля!" (до 206-ї річниці відзначення дня народження Т.Г.Шевченка).

Учні 8-А класу Сквирського академічного ліцею разом з учителем української мови та літератури Ярмульською Іванною Володимирівною створили портрет Тараса Шевченка, який висвітлює життєвий шлях Великого Кобзаря. Чудова й оригінальна робота!

10 березня 2020 року учні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. М. Ольшевського  взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

10 березня 2020 року учні Оріховецького НВК взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле», прочитавшивірш Т.Г. Шевченка «Розрита могила».

05 6ерезня 2020 року учні Рудянської філії взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

10 березня 2020 року учні Тхорівського НВК взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!»

10 березня 2020 року вихованці гуртка «Точка зору» Сквирського РЦДЮТ взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

10 березня 2020 року учні Сквирської ЗОШ І-ІІІст. №3 взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

Протягом 02-05 березня у Малилисовецькому НВК  вшановували Великого Кобзаря. Учні 1-4 класів взяли участь у золотослові "Хай святиться думка твоя, Кобзарю!".

06  березня 2020 року учні Кам’яногребельського НВК долучились до районної  літературної онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

10 березня 2020 року учні Шапіївського НВК взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

06 березня 2020 року учні Самгородоцької ЗОШ взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

Учні Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ" взяли участь у літературній онлайн вітальні "Живи у віках, Шевченкова доля!" (до 206-ї річниці відзначення дня народження Т.Г.Шевченка.)

Вірш Тараса Шевченка "Доля" підготували учні 8-Б класу Сквирського академічного ліцею разом із Заболотним Олександром Вікторовичем, заслуженим вчителем України.

Слова Тараса Шевченка. Виконують учні Сквирського академічного ліцею

До 206-ї річниці відзначення дня народження Т.Г.Шевченка учні Великополовецького НВК взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!»

06.03.2020 року вихованці логопедичної групи з разом вихователем Ринтюк С.В. та помічником вихователя Бачинською Г.І. були запрошенні до Сквирської ЦБС на захід присвячений Шевченківським дням «Уклін та шана Кобзарю»

05 березня 2020 року учні Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива» взяли участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

5 березня 2020 року учениця 5 класу Пустоварівського НВК Чабанна Ульяна взяла участь у районній літературній онлайн вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!», прочитавши напам’ять уривок з поеми Т. Шевченка «Наймичка».

05 березня 2020 року учні Горобіївського НВК взяли участь у районній літературній онлайн-вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!».

Протягом 02-05 березня 2020 року  учитель української літератури Рудюк Н.І. Малолисовецького НВК провела заходи, присвячені  Шевченківським дням.