День учнівського спорту у Сквирському академічному ліцеї №3

1 жовтня 2023 року в Україні святкується День учнівського спорту. Наш навчальний заклад долучився до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу"Challenge Fest" та з нагоди Дня захисника та захисниць України були проведені наступні спортивні локації:

15:33 10.10.2023

Проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчих та спортивно масових заходів серед учнів Дулицької філії Шамраївського НВК

В період з 26 вересня по 01 жовтня 2023 року у Дулицькій філії Шамраївського НВК були проведені фізкультурно-оздоровчі та спортивно- масові заходи, а саме:

15:26 10.10.2023

День учнівського спорту

29 вересня 2023 року  рамках відзначення Дня учнівського спорту та з метою популяризації здорового способу життя, мотивації учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом у Сквирському НВК учителем фізичного виховання Хомяком В.М. було проведено  спортивно-масовий захід для  учнів 9-го класу.

15:24 10.10.2023

Протимінна безпека

06 жовтня 2023 року працівниками Білоцерківського РУ  було проведено для учнів Рудянської філії Шамраївського НВК Сквирської міської ради урок з протимінної безпеки з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей.

13:58 10.10.2023

Відкриття класу безпеки у ліцеї "Перспектива"

З початком повномасштабного вторгнення зросла потреба у вивченні основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. В нинішній тривожний час діти повинні знати, як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях, аби зберегти здоров’я своє та рідних.

22:06 28.09.2023

ГОТОВІ ДО СПРОТИВУ

До Дня територіальної оборони та Дня захисника і захисниць України, які цьогоріч відзначатимуть 01 жовтня, за рекомендацією департаменту освіти Київської облдержадміністрації у Сквирському ЦДЮТ було організовано перегляд документального проєкту «Готові до спротиву» (художній керівник – відомий український режисер Ахтем Сеітаблаєв). Діти переглянули «Фільм перший. 114 бригада ТРО ЗСУ» про героїзм і мужність бійців ТРО, які захищали від російської агресії Київську область, із циклу документальних фільмів про історію становлення Сил територіальної оборони.

22:03 28.09.2023

День учнівського спорту

27 вересня 2023 року в рамках відзначення Дня учнівського спорту у Самгородоцькому НВК відбулися загальношкільні фізкультурно-оздоровчі заходи.

21:58 28.09.2023