Новини

Нетворкінгова зустріч в межах проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей»

29 вересня 2023 року освітяни детально розглядали кожен елемент безпеки на панельних дискусіях і розвивали необхідні навички на майстер-класах під час регіональної події у Житомирі «Про безпеку: безпечна освітня екосистема громади». Активними учасниками зустрічі стали педагоги закладів освіти Сквирщини.

00:06 18.10.2023

Дякуємо за життя!

Відеопривітання від учнів та учениць Пустоварівської гімназії, вихованців та вихованок дитсадка захисникам та захисницям Украхни

23:55 17.10.2023

Козацький квест «У пошуках скарбу Павла Полуботка»

29 вересня 2023 року напередодні Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України, у Сквирському академічному ліцеї «Перспектива» було проведено Козацький квест «У пошуках скарбу Павла Полуботка» для учнів 1-11 класів. Учні вшанували мужність та героїзм захисників незалежності й територіальної цілісності України. Пройти через десять випробувань. Це стільки, скільки було колись порогів на Дніпрі. Змагалися у силі, кмітливості та відшукали скарби гетьмана Полуботка.

23:50 17.10.2023

Зупинимо булінг разом

Лідери учнівського самоврядування Пустоварівської гімназії підготували відеозвіт проведеного з 02 по 06 жовтня 2023 року Тижня протидії булінгу

23:36 17.10.2023

З нагоди Дня захисників і захисниць України

28 вересня 2023 року у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка» з метою   формування громадянської та національної свідомості дошкільників, почуття патріотизму  проведені заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України.

23:30 17.10.2023

Відкрита першість Сквирської ДЮСШ з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат за програмою "Дитяча легка атлетика"

29 вересня 2023 року в місті Сквира відбулася відкрита першість Сквирської ДЮСШ з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат за програмою "Дитяча легка атлетика".

23:28 17.10.2023

День Захисника України в Дулицькій філії

До Дня Захисника України в Дулицькій філії Шамраївського НВК був організований перегляд фільму "Готові до спротиву" "фільм перший. 114 бригада ТРО ЗСУ", де відтворено героїзм і мужність бійців ТРО , які захищали від російської агресії Київську область.

16:45 10.10.2023

День пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2023 року Україна вшановувала пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру – одного з найжахливіших злочинів нацистів часів Другої світової війни. години пам'яті проведені у Самгородоцькому НВК

16:30 10.10.2023