Акція "16 днів проти насильства" 2023

Інтерактивне заняття "Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай"

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

14:50 16.12.2023

Міжнародний День захисту прав людини

Щороку у грудні в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, який включає 10 грудня - Міжнародний День захисту прав людини. Міжнародна традиція відзначення Дня захисту прав людини налічує вже понад сім десятиліть. Метою свята є підвищення рівня освіченості громадян у своїх правах та виховання поважного ставлення до прав інших громадян.Загальна декларація прав людини «як завдання, до виконання якого повинні прагнути всі народи і всі держави з тим, щоб кожна людина і кожний орган суспільства, завжди маючи на увазі цю Декларацію, прагнули шляхом освіти сприяти поважанню цих прав і свобод.

14:39 16.12.2023

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Підтримувати один одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, а збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем його подолання, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі завдання ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня. У рамках акції учні 5-Б класу Сквирського академічного ліцею №3 переглянули відеоматеріали "Види насильства та шляхи протидій"(педагог-організатор Криніцька С.М), проведені години спілкування у

14:32 16.12.2023

Гра "Правовий ринг"

10 грудня - Міжнародний день прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини.

13:05 16.12.2023

Конкурс малюнків "Мама, тато, я - щаслива сім'я"

Наші діти хочуть жити у світі, де панує любов, взаєморозуміння, радість, довіра, у такій країні, де вони відчували б себе захищено та з щасливим дитинством. Під час Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" учні 3-А класу Сквирського академічного ліцею №3 (кл. керівник Ковальчук А.А.), 4-Б класу (кл. керівник Ткачук Р.П.), 5-А класу (кл. керівник Криніцька С.М.), брали участь у шкільному конкурсі малюнків "Мама, тато, я - щаслива сім'я".

12:39 16.12.2023

Акція "16 днів проти насильства"

У рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» проведено години спілкування у Сквирському академічному ліцеї №3: у 7-А класі (класний керівник Марченко І. В.) - «Стоп насильству!», у 5-Б класі (класний керівник Мартинюк Н.Г.) спільно із практичним психологом - «Ми проти насильства». Учням роз’яснено, що кожна людина, незалежно від статі і віку, може піддатися насильству, виявитися слабшим фізично або морально. Однак, стосовно дітей ця проблема стоїть найбільш гостро. Їх життя дійсно залежить від батьків і вчителів. Жорстоке поводження з дітьми в сім’ї , шкільне насильство викликають необхідність надання кваліфікованої комплексної допомоги з боку фахівців з соціальної роботи, психологів та правоохоронних органів. Дітей проінформовано про види насилля та до кого потрібно звернутися у разі вчинення проти них будь-якого виду насилля. Учні 7-А класу з класним керівником виготовили інформаційну газету "Стоп насильству".

12:23 16.12.2023

День прав людини

12:18 16.12.2023

Акція "16 днів проти насильства"

Здобувачі освіти Оріховецької філії долучилися до проведення акції ,,16 днів проти насильства". В рамках акції були проведені виховні заходи, бесіди та конкурс малюнків.

23:35 14.12.2023

“Ми проти насильства”

В рамках щорічної Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» класний керівник 10-А класу Сквирського академічного ліцею №3 Реїнт Є. Б. разом з практичним психологом Хронюк І. Є. провели з учнями бесіду “Ми проти насильства”. Основна її мета – привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності учнів щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих.

23:21 14.12.2023

"Знай свої права, дитино!"

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру

23:15 14.12.2023