Новини

Пришкільний оздоровчий табір «Росич-2017» попрощався з дітлахами до наступного року

Наприкінці липня відбулося урочисте закриття четвертої зміни дитячого оздоровчого табору «Росич-2017», який організовано відділом освіти Сквирської райдержадміністрації на базі Чубинецького НВК.

17:36 04.08.2017

Робінзонада

27 липня 2017 року в таборі «Росич» пройшла захоплююча гра «Робінзонада», яку проводили виховник 4 рою Дячук О.Г. та заступник директора  Гальчинський А.І. Діти пройшли шляхом перешкод, показали майстерність із орієнтування за компасом, змагались у вправності із розшифрування топографічних знаків та знанні карти Євросоюзу, України, своєї області. На завершення показали свою обізнаність у визначенні та використанні лікарських рослин.

11:13 28.07.2017

Літні розваги у садку

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівниківСквирського ДНЗ №5 «Калинка» літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови , щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили , а ще - дізналися багато нового.

11:24 23.07.2017

Літня пора - час для проведення ремонтів навчальних закладів

Відділом освіти Сквирської райдержадміністрації проводиться ремонт спортивного залу Великополовецького навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" та їдальні Шамраївського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок".

11:31 22.07.2017