Шкільні ігри 2023/2024

Всеукраїнський фізкультурно - оздоровчий захід серед учнів "Cool Games"

Учні 4-А класу Сквирського академічного ліцею №2 спробували свої сили у сучасних естафетах Cool games. Основною метою «Cool Games» є створення сприятливої спортивної атмосфери, стимулювання вихованців до активної рухової діяльності, сприяння формуванню навичок командної роботи та популяризації спорту серед школярів. Діти із задоволенням та ентузіазмом проходили етап за етапом, ніхто не хотів поступатися. Учні проявили свою майстерність, наполегливість, сміливість, фізичну активність.

17:54 04.02.2024

Всеукраїнський фізкультурно - оздоровчий захід серед учнів "Cool Games"

Учні 4-Б класу Сквирського академічного ліцею №2 спробували свої сили у сучасних естафетах Cool games. Діти змагалися у спритності, влучності, швидкості. Юні спортсмени отримали під час змагань багато яскравих вражень та позитивних емоцій.

17:51 04.02.2024

Руханка "Уверх - униз"

Сквирський академічний ліцей №2 продовжує працювати над зняттям емоційної напруги та зміцненням фізичного здоров'я молодших школярів під час уроків у початковій школі. У рамках загальнонаціонального проєкту #пліч_о_пліч_зі_спортом учні 3-В класу провели руханку "Уверх - униз"

17:48 04.02.2024

Руханка "Наша рідна Україна"

Сквирський академічний ліцей №2 продовжує працювати над зняттям емоційної напруги та зміцненням фізичного здоров'я молодших школярів під час уроків у початковій школі. У рамках загальнонаціонального проєкту #пліч_о_пліч_зі_спортом учні 2-Б класу провели руханку "Наша рідна Україна"

17:45 04.02.2024

Руханка "Будь уважним"

Сквирський академічний ліцей №2 продовжує працювати над зняттям емоційної напруги та зміцненням фізичного здоров'я молодших школярів під час уроків у початковій школі. У рамках загальнонаціонального проєкту #пліч_о_пліч_зі_спортом 25 січня учні 3-Б класу провели руханку "Будь уважним"

17:40 04.02.2024

Руханка, присвячена Дню Соборності України "Україна - це ми!"

Сквирський академічний ліцей №2 продовжує працювати над зняттям емоційної напруги та фізичного здоров'я молодших школярів під час уроків у початковій школі. 22 січня учні 3-А класу провели святкову руханку, присвячену Дню Соборності України "Україна - це ми!"

08:55 03.02.2024

Всеукраїнський фізкультурно - оздоровчий захід серед учнів "Cool Games"

Cool Games – це унікальний український проєкт, який проводиться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, покликаний сприяти створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності.

09:27 29.12.2023

Веселі перерви у Сквирському академічному ліцеї №2

19 грудня 2023 року класні керівники разом з учнями 4-х класів Сквирського академічного ліцею #2 долучилися до загальнонаціонального проєкту  #пліч_о_пліч_зі_спортом з метою популяризації спорту, активного відпочинку

12:12 25.12.2023