Матеріали конкурсу Антонів

Повідомлення конкурсної комісії

Конкурсна комісія по проведенню відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Антонівського НВО «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» повідомляє, що відповідно до поданих документів до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора допущено  Григоренко Катерину Михайлівну.

Конкурсний відбір відбудеться:

11 березня 2020р. о 14.00 – перевірка знань законодавства України в галузі освіти та перевірка професійних компетентностей кандидата (письмово);

12 березня 2020р. о 14.00 – публічна презентація та співбесіда.

Місце проведення - м. Сквира вул. Богачевського,55 в приміщенні відділу освіти Сквирської РДА, (районний методичний кабінет).

Запрошуються всі члени конкурсної комісії.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНої ПОСАДи директора

АнТОНІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОБЄДНАННЯ «загальноосвітнЯ школА І-ІІ ступенів – ДОшКІЛЬНИЙ

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» Сквирської районної ради