ДЕНЬ ДОБРОТИ

Люди, які роблять добрі справи щодня, мають кращий імунітет, вони менше хворіють. Учні, учениці 1-4 класи Кривошиїнського НВК

09:05 01.12.2023

Твій друг - безпечний рух!

Учні та учениці Пустоварівської гімназії долучилися до проведення 2 етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, який проходив з13 по 19 листопада. Лідери учнівського самоврядування підготували відеозвіт проведених заходів

09:02 01.12.2023

День толерантності у Сквирському академічному ліцеї

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів терпимості. За пропозицією ООН щорічно у всьому світі цього дня відзначають Міжнародний день толерантності. Толерантність - це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості, це сприйняття та повага до чужого вибору, особливостей, думок. 9-Б клас Сквирського академічного ліцею також долучився до відзначення дня толерантності. Під час бесіди дітям намагалися розкрити необхідність проявів доброти, сприяти розвитку емпатії. Бо ніхто з нас не народжується толерантним - це культурна звичка, яка формується з дитинства, або яку ми самостійно формуємо протягом життя.

17:36 30.11.2023

Акція «Ворогам – кришка»

Самгородоцький НВК приєднується до Всеукраїнської акції «Ворогам – кришка». Пластикові кришечки будуть відправлені на переробку до фонду “ОВЕС”, який став організатором ініціативи.

17:35 30.11.2023

"Живий" натюрморт з осіннього листя

Цікаво та пізнавально пройшли уроки мистецтва у 9-А та 9-Б класах Сквирського академічного ліцею №3 (вчитель Дужняк Н. М.). Художники-імпресіоністи нерідко обирали ідентичні сюжети, адже для них важливо було не ЩО, а ЯК зображувати. Наші дев'ятикласники долучилися до прекрасного. Створювали "живий" натюрморт з осіннього листя і природних матеріалів, прагнучи відтворити навколишній світ та його мінливості, передаючи свої враження та емоції перевтілившись у митців. Здається, нашим учням вдалося... передати свої враження, емоції через насичені кольори осені. Вони впіймали останні миттєвості осінніх барвів... ..Оримали масу позитиву...

17:24 30.11.2023

Свято Осені

02 листопада в Самгородоцькому НВК відбулося свято Осені для найменших вихованців дошкільної групи.

17:21 30.11.2023

Стоп булінг!

П'ятикласники Рудянської філії з'ясували, що називають булінгом, як його розпізнати і що робити в ситуації булінгу. Педагог-організатор Патуля В. О. акцентувала увагу школярів, що булити зовсім не круто. Коли кривдника не зупинити, можуть постраждати інші діти. Було б набагато краще, якби люди робили щось добре один для одного.

17:19 30.11.2023

Птахи - це пісня і політ

Птахи! Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах або просто на вулиці.

17:15 30.11.2023