Птахи - це пісня і політ

Дата: 30.11.2023 17:15

Птахи! Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах або просто на вулиці.

Птахи - це пісня і політ. Це голоси наших полів, лісів, гір та пустель. Це діти повітря та веселки. Вони можуть піднятися вище гір і хмар. Їхнє пір'я переливається всіма кольорами. Це частина природи, без них краса природи була б неповною. Це наші вірні помічники, захисники полів, садів, лісів від шкідників.Тому їх потрібно берегти і охороняти.

День синичок - це день присвячений захисту цих милих птахів. З метою виховання ціннісного ставлення до природи у 3 класі Шамраївського НВК (класний керівник Ярошенко Н. Г.) проведений захід до цього дня. Основна мета привернути увагу дітей до важливості забезпечення цих птахів годівницями, підгодовувати взимку,не дати загинути від голоду.