Єдиний урок з безпеки

Рятувальники Білоцерківського району провели «Єдиний урок безпеки» для дітей молодших класів Сквирського ліцею та Сквирської школи № 1 Сквирської міської ради, на якому роз’яснили дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки, в ігровій формі розказали алгоритм дій при отримані сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів.

12:34 12.09.2022

День фізичної культури та спорту

10 вересня 2022 року в м. Біла Церква на стадіоні  "Трудові резерви" відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізичної культури і спорту та благодійний турнір на підтримку ЗСУ серед юніорів ( 2005-06,2007-08 та 2009р.н та молодше)

12:29 12.09.2022

День відкритих дверей у Центрі творчості

09 вересня 2022 року, гостинно відкрив свої двері для дітей Сквирщини Центр дитячої та юнацької творчості. Діти мали змогу познайомитися з керівниками гуртків, переглянути виставки робіт «З Україною в серці!» та «Кольори супротиву. Кольори Перемоги». Про роботу гуртків розповіли ведучі заходу Агнеса Петросян та Назар Бабич. З вітальним словом до присутніх звернулася Леся Лубківська, директор Центру творчості. Музичні вітання звучали від вихованців вокальної студії «Сузір’я» та гурту «Inspiration». По закінченню урочистої частини керівники гуртків запросили дітей до творчих майстерень.

12:26 12.09.2022

Цікава екскурсія у Країну Творчості

09 вересня 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся день відкритих дверей. На екскурсію до творчих аудиторій завітали учнів перших класів Сквирського академічного ліцею. Дітям цікаво було познайомитися з роботами вихованців нашого закладу, адже у нас ВЕСЕЛО, ЦІКАВО, ТВОРЧО!

11:36 12.09.2022

Єдиний урок безпеки

08 вересня 2022 року рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС  в рамках проведення «Єдиного уроку безпеки» завітали до школярів молодших класів Сквирського академічного ліцею № 2 та нагадали дітлахам правила пожежної безпеки та порядок дій при виникненні надзвичайних подій. Під час заходу надзвичайники розповіли, як діяти під час сигналу «Повітряна тривога» та озвучили чіткий алгоритм дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

15:34 09.09.2022

Рятувальники, освітяни та представники Національної поліції створюють разом безпечний навчальний простір

Розпочався новий навчальний рік, в школах, що працюють офлайн школярі сіли за парти. Аби навчальний процес був не тільки цікавим але й безпечним рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС та працівники відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в рамках проведення «Єдиного уроку безпеки» поспішили до навчальних закладів.

11:30 09.09.2022

Засідання спільноти вчителів іноземної мови

8 вересня 2022 року відбулася інструктивно-методична нарада в режимі онлайн з питань організаційно-методичного забезпечення викладання навчального предмета «англійська мова» в 2022/2023 навчальному році для професійної спільноти вчителів іншомовної галузі.

17:37 08.09.2022

Нарада керівників закладів освіти

07 вересня 2022 року у актовій залі Сквирського центру творчості відбулася нарада керівників закладів освіти за участю міського голови Валентини ЛЕВІЦЬКОЇ, заступниці міського голови   Валентини БАЧИНСЬКОЇ.

17:01 08.09.2022