День вишиванки

Вихованці та педагоги Сквирського центру дитячої та юнацької творчості шлють найкращі вітання з нагоди Дня вишиванки!

11:26 20.05.2022

СУЧАСНИЙ УРОК ЛІТЕРАТУРИ – ЦЕ ГАРМОНІЯ ПОЧУТТІВ, ДУМОК ДІЙ…

18 травня 2022 року в режимі онлайн відбулося третє (заключне) заняття обласного майстер-класу з теми «Візуалізація на уроках зарубіжної літератури: як зробити урок літератури незабутнім» (керівник – Наталія Дужняк, учитель зарубіжної літератури Сквирського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради Київської області; координатор  –  Наталія Химера, методист відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК».

10:52 20.05.2022

Підведено підсумки І (відбіркового) етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів Гри «Джура» у молодшій віковій групі

На базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості з 12.05. по 16.05.2022р. відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у молодшій віковій групі.

12:41 19.05.2022

#япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці».

10:48 19.05.2022

10:43 19.05.2022