Єдиний урок з безпеки

Дата: 12.09.2022 12:34

Рятувальники Білоцерківського району провели «Єдиний урок безпеки» для дітей молодших класів Сквирського ліцею та Сквирської школи № 1 Сквирської міської ради, на якому роз’яснили дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки, в ігровій формі розказали алгоритм дій при отримані сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів.

Також з метою відпрацювання алгоритму дії в разі отримання сигналу «Повітряна тривога», порядку перебування у захисних спорудах, та з питань техногенної і пожежної безпеки провели інструктаж з учасниками освітнього процесу, викладачами, та працівниками Сквирського ліцею № 2,  Сквирського академічного ліцею та Сквирської школи № 1.