Рятувальники, освітяни та представники Національної поліції створюють разом безпечний навчальний простір

Дата: 09.09.2022 11:30

Розпочався новий навчальний рік, в школах, що працюють офлайн школярі сіли за парти. Аби навчальний процес був не тільки цікавим але й безпечним рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС та працівники відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в рамках проведення «Єдиного уроку безпеки» поспішили до навчальних закладів.

08 вересня фахівці ДСНС та Національної поліцію завітали до Сквирського академічного ліцею №2 та нагадали дітлахам правила пожежної безпеки та порядок дій при виникненні надзвичайних подій. Під час заходу надзвичайники розповіли, як діяти під час сигналу «Повітряна тривога» та озвучили чіткий алгоритм дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Дітки активно відповідали на питання, приймали участь в інформативному уроці та на останок отримали від рятувальників листівки на пожежну тематику.

Такі заняття триватимуть й надалі адже знати та вміти застосовувати знання з безпеки життєдіяльності на сьогодні є життєвою необхідністю.