Урочистості до Дня працівників освіти

29 вересня 2022 року в Сквирській громаді відбулися урочистості до Дня працівників освіти, Дня вихователя і всіх дошкільних працівників, Всеукраїнського дня бібліотек та Дня музики.

14:56 03.10.2022

ДЕНЬ ТУРИЗМУ В ЦЕНТРІ ТВОРЧОСТІ

27 вересня 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відзначали Всесвітній день туризму. Діти переглянули пізнавальний мультфільм «Збираємося у похід». Олександр Заєць та Євгеній Кротович, керівники туристських гуртків Центру творчості, провели майстер-клас з розкладання намету. Вихованці гуртків вчилися користуватися спальним мішком, із задоволенням долали штучні перешкоди – «купини» та «жердини».

14:34 29.09.2022

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в ЗЗСО в умовах дистанційного навчання

У 2022/2023 навчальному році питання належної організації освітнього процесу за дистанційною формою, зокрема, у сфері загальної середньої освіти,  залишаються актуальним серед сучасних освітніх викликів, спричинених введенням 24.02.2022 воєнного стану в Україні та продовженням до 31.12.2022 дії карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

12:13 23.09.2022

Групова консультація «Як оцінювати без оцінок: покрокова інструкція сучасного вчителя»

22 вересня 2022 року відбулася групова консультація «Як оцінювати без оцінок: покрокова інструкція сучасного вчителя» для вчителів 5-х класів закладів загальної середньої освіти Сквирщини.

12:12 23.09.2022

Єдиний урок з безпеки

Фахівці Білоцерківського РУ ГУ ДСНС завітали до Чубинецької початкової школи Сквирської міської ради та нагадали дітям молодших класів правила пожежної безпеки та порядок дій при виникненні надзвичайних подій. Під час заходу надзвичайники розповіли, як діяти під час сигналу «Повітряна тривога» та озвучили чіткий алгоритм дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

11:36 23.09.2022