Єдиний урок безпеки

Фахівці Білоцерківського РУ ГУ ДСНС завітали до Рогізнянської початкової школи Сквирської міської ради та нагадали дітям молодших класів правила пожежної безпеки та порядок дій при виникненні надзвичайних подій. Під час заходу надзвичайники розповіли, як діяти під час сигналу «Повітряна тривога» та озвучили чіткий алгоритм дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

11:30 23.09.2022

Найбільше щастя – це мир!

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022році Україна великою ціною бореться проти російської агресії,щоб наші нащадки ніколи не знали війни, за право жити у власній державі .

11:15 23.09.2022

Міжнародний День Миру у Сквирському академічному ліцеї ІТ "Перспектива"

21 вересня 2022 року у Сквирському академічному ліцеї інформаційних технологій "Перспектива" проведено рід заходів, під час яких діти говорили говорили про значення миру на всій планеті, про героїв-захисників миру та незалежності нашої держави, ну і звичайно ж малювали, вирізали голубів миру, читали вірші.

11:05 23.09.2022

Міжнародний День Миру

21 вересня 2022 року вихованці та педагогічний колектив Дулицького НВК долучилися до акції "Голуб Миру"

10:51 23.09.2022

Олімпійський тиждень у ліцеї "Перспектива"

08 вересня 2022 року в рамках Олімпійського тижня учні 4 класу ліцею 'Перспектива"  організували та провели спортивні естафети в міському парку ім. М. Рильського, до яких пізніше долучилися відвідувачі парку.

21:21 18.09.2022