Єдиний урок з безпеки

Рятувальники продовжують проводити просвітницькі заходи на об’єктах із масовим перебуванням людей, мета яких – мотивувати людей до обов’язкового виконання алгоритму дій під час повітряної тривоги. Зокрема, працівники Служби порятунку наполягають, що немає місця в Україні, де можна було б почуватись у безпеці.

10:36 08.09.2022

Єдиний урок з безпеки

10:27 08.09.2022

Урок з поліцейським: ювенальні поліцейські Сквири провели з учнями профілактичний захід

6 вересня 2022 року правоохоронці провели з учнями Сквирського академічного ліцею та Сквирського закладу освіти № 1 імені Миколи Ольшевського урок, на якому розповіли правила поведінки в навчальному закладі та як поводити себе під час оголошення сигналу "Повітряна тривога".

09:38 08.09.2022

Інструктивно-методична онлайн нарада «Громадянська та історична освіта у 2022/2023 навчальному році: реалії та перспективи»

6 вересня 2022 року, відбулася інструктивно-методична онлайн нарада «Громадянська та історична освіта у 2022/2023 навчальному році: реалії та перспективи» для професійної спільноти вчителів громадянської та історичної галузі.

09:31 08.09.2022

Вітаємо переможців Міжнародного екологічного конкурсу «Образ природи»

З  метою поповнення знань дітей про рослинний та тваринний світ, формування основ екологічної культури та мислення, розвитку спостережливості, образної пам’яті, уваги, кмітливості, виховання любові до природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено Міжнародний екологічний конкурс «Образ природи».

15:50 05.09.2022