Тепло дитячих сердець

Із перших днів війни усі заклади позашкільної освіти стали в стрій допомоги і волонтерства. Педагоги та вихованці надають посильну допомогу, щоб пришвидшити нашу перемогу! Вихованці гуртка «Валяння вовни» (керівник Наталія Яцюк) та педагоги Сквирського центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками обласної благодійної акції «Зігріємо наших захисників»: виготовили окопні свічки, обереги, устілки для взуття. Адже, внесок кожного українця зараз потрібен і важливий. Ми пишаємося кожним позашкільником. Разом ми-сила!

13:44 27.10.2022

Благодійна ярмарка

22 жовтня 2022 року відбулася благодійна ярмарка, організатором якої є благодійний фонд «Крила Сквирщини». За виручені кошти у сумі 13635 грн. було придбано комплекти термобілизни для військових ЗСУ.

13:42 27.10.2022

Єдиний урок безпеки у Сквирському академічному ліцеї

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС  в рамках проведення «Єдиного уроку безпеки» завітали до учнів старших класів Сквирського академічного ліцею та нагадали школярам правила пожежної безпеки та порядок дій при виникненні надзвичайних подій. Під час заходу надзвичайники розповіли, як діяти під час сигналу «Повітряна тривога», озвучили чіткий алгоритм дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

13:37 27.10.2022

Єдиний урок безпеки у Сквирському ЗЗСО №1

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС  в рамках проведення «Єдиного уроку безпеки» завітали до школярів Сквирського закладу загальної середньої освіти № 1 ім. М.Ольшевського та нагадали школярам правила пожежної безпеки та порядок дій при виникненні надзвичайних подій. Під час заходу надзвичайники розповіли, як діяти під час сигналу «Повітряна тривога», озвучили чіткий алгоритм дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

13:33 27.10.2022

Єдиний урок з безпеки

Працівниками Білоцерквського РУ ГУ ДСНС проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо створення безпечних умов перебування в закладах освіти учасників освітнього процессу. З учнями 5,7,8, та 9 класів Рудянсьої філії Шамраївського НВК Сквирської громади  інспектором ДСНС проведено онлайн «Єдиний урок з безпеки» під час якого  учням нагадали основні правила поведінки в умовах небезпеки та наголосили на дотриманні правил поведінки під час звучання сигналів тривоги, бути обережними під час виявлення застарілих та сучасних вибухонебезпечних предметів .

16:08 26.10.2022