Тиждень історії

З метою виховання інтересу до національної історії, поваги до минулого своєї держави, формування інтелектуальних умінь учнів під час роботи з джерелами історичної інформації  у Буківському НВК було проведено тиждень історії.

21:04 01.12.2023

День пам'яті жертв голодомору

24 листопада учні Сквирського академічного ліцею "Перспектива" вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

21:00 01.12.2023

Голодомор 1932 - 1933 рр. - біль серця всієї України

24 листопада у Рудянській філії Шамраївського НВК відбулися заходи, метою яких було формування в школярів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу: година скорботи "Вічна пам'ять замореним голодом", інтерактивний урок "Свічечка пам'яті у дитячих долоньках".

20:57 01.12.2023

"Україна пам'ятає. Світ визнає!"

24 листопада до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено (заступником директора з виховної роботи Сквирського академічного ліцею №3 Стрельченко Т. В) виховні заходи з учнями 10-Б класу "Україна пам'ятає. Світ визнає!", а з учнями 6 класів «Знаємо. Сумуємо. Пам’ятаємо». Метою заходів було пригадати з учнями трагічне минуле нашого народу;

20:54 01.12.2023

«Не маємо права забути»

«Не маємо права забути»-саме під таким гаслом пройшли у ліцеі історичні дайджести «І памʼяті свіча не згасне…» для учнів 9-11 класів Сквирського академічного ліцею №3  (вчитель історії Тимошенко Т.О.). Діти переглянули відеоролики, познайомилися із книжково-ілюстративною виставкою «Не знищені 33-го - непереможні сьогодні», яку презентуювала бібліотекар Слободенюк Т.М., запалили свічки памʼяті та вшанували хвилиною мовчання померлих від голоду.

20:47 01.12.2023

Запали свічу памʼяті...

На годині спілкування учні 9-Б класу Сквирського академічного ліцею згадали про трагічну дату для українського народу. Переглянули уривок із документального фільму «Столиця відчаю. Голодомор. Літописці».

20:37 01.12.2023

Історичний екскурс "Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам'ятаємо завжди"

24 листопада 2023 року вчителем історії Сквирського академічного ліцею Лисак Тетяною проведено у 5-В, 6-В та 8-А класах історичний екскурс "Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам'ятаємо завжди". Ліцеїсти згадали трагічні сторінки минулого нашого народу.

20:35 01.12.2023

«Ми пам'ятаємо. ГОЛОДОМОР – 1932-1933»

Голодомор - це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав життя мільйонів людей. Голодомор став ціною, яку заплатив Український народ за прагнення до свободи. З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого педагог-організатор Самгородоцького НВК Лисюк Зоя Федорівна та джури рою "Соколята" провели виховний захід з учнями 6 та 4 класів на тему: «Ми пам'ятаємо. ГОЛОДОМОР – 1932-1933».

20:00 01.12.2023

Геноцид як зброя у боротьбі проти української нації

23 листопада 2023 року відбулася обласна науково-практична конференція "Геноцид як зброя у боротьбі проти української нації". Учасниками конференції стали Бур’янівська Марія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Марина Нешпор) та Зборовська Анастасія, вихованка народного колективу студії декоративного петриківського розпису «Цвіт папороті», (керівник Ігор Кучанський) Сквирського центру дитячої та юнацької творчості. Гуртківці розповіли про свої роботи, познайомили присутніх з ідеями, які намагалися передати через образотворче мистецтво, вшанували пам'ять невинно погублених голодомором українців.

17:26 01.12.2023