Новини

Тренінг «Толерантність як показник компетентності педагога в роботі з дітьми з ООП»

23 листопада 2023 року на базі ЦПРПП відбувся тренінг для вихователів ЗДО, НВК на тему  «Толерантність як показник компетентності педагога в роботі з дітьми з ООП», який провела практичний психолог Сквирського ЗДО №1 Ірина Бондар.

21:54 01.12.2023

22 листопада 2023 року відбувся ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка у 2023/2024 навчальному році. У Конкурсі взяли участь 34 учні з 10 закладів освіти

21:45 01.12.2023

"Ми пам'ятаємо"

Щороку Україна схиляє голову перед мільйонами жертв голодомору. З цієї нагоди класний керівник Хижняк Ю.С. з учнями 5 класу Шамраївського НВК провела захід до дня пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років. Діти дізналися про історичні події даного періоду, переглянули презентацію та мультфільм "Голодний Дух" , обговорили побачене. Учні виготовили янголів пам'яті жертв голодомору. Відвідали тематичну виставку у школі "Ми пам'ятаємо".

21:42 01.12.2023

"Голодний рік. Жорстокий світе, дай хоч надію для живих"

"Голодний рік. Жорстокий світе, дай хоч надію для живих." Під такою назвою пройшла година спілкування у 4 класі Шамраївського НВК. Класний керівник Щипська В.С. та шкільний бібліотекар Федорченко Г.П. розповіли учням, про відзначення 90 роковин Голодомору в Україні.

21:35 01.12.2023

День пам'яті жертв Голодомору

Виховна година у 1 класі Шамраївського НВК (класний керівник Ліщенко-ГребінникА.О. ) "День пам'яті жертв Голодомору". Учні створили колосок пам'яті, дізналися про національний музей Голодомору-геноциду в м.Києві, виготовили свічку пам'яті та ангели.

21:26 01.12.2023

Разом до Перемоги!

Продовжуючи волонтерські ініціативи, джури роїв "Козачата" та "Соколята" Самгородоцького НВК зібрали та передали благодійному фонду "Легіони добра" малюнки, листи та сувеніри, які виготовляли учні нашого закладу, військовослужбовцям.

21:21 01.12.2023

Тиждень історії

З метою виховання інтересу до національної історії, поваги до минулого своєї держави, формування інтелектуальних умінь учнів під час роботи з джерелами історичної інформації  у Буківському НВК було проведено тиждень історії.

21:04 01.12.2023