День Гідності та Свободи в Буківському НВК

В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи. Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

15:19 01.12.2023

Захід "Хай щастю дитини не буде кінця"

Діти- найдорожче багатство кожної людини. Вони - майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі та перешкоди. В них - надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського народу.

15:15 01.12.2023

Всесвітній день дитини

20 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

15:13 01.12.2023

Година спілкування  "Щасливе дитинство"

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, який є символом надії, радості та майбутнього нашого світу. Цей день нагадує нам про силу дитячої усмішки, яка може розтопити найхолодніше серце та принести світло, щастя і радість у кожну родину.

15:10 01.12.2023

Постер «Мандрівка у світ Діка Сенда»

На уроці зарубіжної літератури учні шостих класів Сквирського академічного ліцею познайомилися із життям та творчістю французького романіста Жуля Верна, прочитали та проаналізували його пригодницький роман «Пʼятнадцятирічний капітан» і створили постер «Мандрівка у світ Діка Сенда».

15:01 01.12.2023

"Казка про правила дорожнього руху"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху з учнями 1 класу Горобіївського НВК було переглянуто та обговорено відео " Казка про правила дорожнього руху"

14:54 01.12.2023

Година спілкування «День Дитини»

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищений і вразливий прошарок населення.

14:52 01.12.2023