Благодійний ярмарок у Горобіївському НВК

20 листопада 2023 року в Горобіївському НВК відбувся (уже вкотре) благодійний ярмарок. Всі разом ми зібрали 4 195 гривень. Слова безмежної вдячності батькам, дітям, вчителям, працівникам школи. Ви неймовірні!!!

13:52 01.12.2023

День Гідності та Свободи

21 листопада з нагоди Дня Гідності і Свободи в Сквирському академічному ліцеї учителем історії Лисак Тетяною були проведені заходи в 5-В та 6-В класах . 10 років тому ми сформулювали нашу національну ідею - Гідність і Свобода України. Ця ідея викристалізувалася суспільством на Майдані, про що й спілкувалися наші ліцеїсти, переглядаючи хроніку тих подій .

13:49 01.12.2023

День Гідності та Свободи

Учасники роїв "Промінчики" та "Вільні козаки" Антонівського НВК взяли участь у флешмобі "Дякуємо ЗСУ!"

13:46 01.12.2023

День Гідності та Свободи в Пустоварівській гімназії

21 листопада 2023 року  учні та учениці Пустоварівської гімназії вшанували пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору, провели уроки Мужності, взяли участь у віршованому флешмобі та в онлайн-вікторинах, присвячених 10-й річниці Революції Гідності і Свободи : "Україна: бути гідними, "  "Вільні творити майбутнє," "Майдан. Історія революцій."

13:39 01.12.2023

День Гідності і Свободи

21 листопада 2023 року з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи у Малолисовецькій початковій школі було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист України

13:37 01.12.2023

У КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» підбито підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"

Цьогоріч до участі подано 425 творчих робіт з різних закладів освіти Київської області. Роботи, виготовлені в українських народних традиціях у номінаціях: «Зразки традиційних іграшок», «Копії стародавніх іграшок, збережені в родинах протягом декількох поколінь», «Предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної сувенірної продукції», «Сучасні дизайнерські вироби», «Сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку».

13:35 01.12.2023

Великі права маленької дитини

20 листопада – Всесвітній день дитини. З нагоди цього свята у Сквирському центрі творчості відбувся виховний захід «Великі права маленької дитини» для гуртківців позашкільного закладу.

13:31 01.12.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У Малолисовецькій початковій школі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Впродовж тижня були проведені заходи із відпрацювання практичних навиків безпечної поведінки під час дорожнього руху та зверталася увага на захист життя та здоров'я дітей.

13:28 01.12.2023

Ранкова зустріч "Україна єдина"

До Дня Гідності та Свободи Таїса Степанівна Рябенко з учнями 4 класу Сквирського НВК провели ранкову зустріч "Україна єдина".

13:26 01.12.2023