«Не маємо права забути»

Дата: 01.12.2023 20:47

«Не маємо права забути»-саме під таким гаслом пройшли у ліцеі історичні дайджести «І памʼяті свіча не згасне…» для учнів 9-11 класів Сквирського академічного ліцею №3  (вчитель історії Тимошенко Т.О.). Діти переглянули відеоролики, познайомилися із книжково-ілюстративною виставкою «Не знищені 33-го - непереможні сьогодні», яку презентуювала бібліотекар Слободенюк Т.М., запалили свічки памʼяті та вшанували хвилиною мовчання померлих від голоду.

Голодомор - страшна трагедія в історії нашого народу, яка забрала життя мільйонів людей.

25 листопада о 16.00 запрошуємо кожного приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку памяті»