Свято хустки

Свято, яке спочатку започаткували як флешмоб, тепер перетворилося на всесвітнє. 7 грудня стало Днем української хустки. Це досить молоде свято, а от історія української хустки має досить довше коріння. У давнину наші предки покривали голову та носили очіпок чи каптур - головний убір одружених жінок. А термін «хустка» з’явився лише у 16-17 столітті. Справжня автентична українська хустка, яка була складовою національного вбрання - це хустка з однотонної натуральної тканини, яку вишивали бавовняними або шовковими нитками. Кожен регіон України мав свою хустку з особливим орнаментом. (Свято хустки в 7-Б класі Сквирського академічного ліцею)

12:51 16.12.2023

День Святого Миколая

06 грудня 2023 року в стінах Дулицької філії Шамраївського НВК, пройшло свято Миколая. Весело, цікаво, з конкурсами та призами, привітаннями та подарунками. Цілий рік наші дітки були чемні та слухняні, чесні та справедливі. Миколай спостерігав за ними зі своєї небесної канцелярії, і сьогодні завітав на свято, щоб подарувати солодкі подарунки.

12:45 16.12.2023

День Святого Миколая

06 грудня 2023 року в дошкільній групі Самгородоцького НВК відбулося свято Святого Миколая. Малюки співали, танцювали, читали вірші і отримали подарунки від Миколая.

12:44 16.12.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти Сквирщини відвідати виставку робіт учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики "Новорічна композиція", яка діє з 01. 12. по 28. 12. 2023 в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості. Нехай дитяча творчість подарує усім новорічно - різдвяний настрій та віру у здійснення мрій!

12:42 16.12.2023

Благодійна лотерея "Виграшні фанти"

17 листопада 2023 року джури рою Буківського НВК організували благодійну лотерею "Виграшні фанти" на підтримку ЗСУ. Кожен охочий мав змогу придбати виграшний фант за різною ціною. Виграшем у лотереї були : канцелярські приладдя, та приємні сюрпризи, накшталт

12:34 16.12.2023

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

З 4 по 10 грудня 2023 року в Сквирському академічному ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цікаво він пройшов у 3-В класі, оскільки розпочався голосним читанням у бібліотеці. Діти повторили правила поводження з книгами, читали українські народні казки, літературні казки, відгадували загадки, а також виготовили закладки для учнів 1 класу і презентували їм свої улюблені книги.

12:29 16.12.2023

Святковий квест "Святий Миколай, ти до нас завітай"

Святковий квест "Святий Миколай, ти до нас завітай" пройшов 6 грудня у 3-А класі Сквирського академічного ліцею №3 (класний керівник Ковальчук А.А.). Метою заходу було ознайомити учнів із традиціями святкування дня святого Миколая в Україні; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати пам'ять, увагу, творче мислення; виховувати повагу до всіх хто творить добро, викликати в учнів емоційний новорічний настрій; створити атмосферу добра і дружби.

12:27 16.12.2023

Благодійна акція

До Дня Збройних сил України учасники освітнього процесу Рудянської філії долучилися до акції, яку проводить Сквирська міська рада спільно з освітніми закладами громади та органами місцевого самоврядування. Зібрані кошти(2575) направлять на благодійний рахунок міськоі ради для допомоги ЗСУ. Кошти підуть на оплату зв’язку 6 старлінків, які купували навесні для Білоцерківського зенітно-ракетного полку.

12:25 16.12.2023

До Дня Збройних Сил України! 6 грудня 2023 року “Військові Обереги святого Миколая”

05 грудня 2023 року у регіонах України проведено Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат) за тематикою «Волонтери святого Миколая».

12:20 16.12.2023