Новини

Апробація тестової системи ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

14 грудня 2023 року відбулася апробація тестової системи ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році.

20:33 16.12.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

З метою поліпшення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти з учнівською молоддю, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти. На розгляд журі було подано 41 роботу від педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області. Щиро вітаємо Гайдучок Олександру, керівника гуртка «Природа рідного краю» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, яка посіла почесне ІІ місце у номінації «Проекти, сценарії масових заходів із еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти»

20:22 16.12.2023

Новорічна казка

13 грудня 2023 року учні 3-4 класів Сквирського ліцею "Перспектива" відвідали Сквирський Будинок культури, де отримали незабутні враження від перегляду Новорічної казки драматичного гуртка "Юність". Герої казки провели цікаві конкурси та забави, вручили солодкі гостинці усім дітям. Кожен учень отримав м'яку іграшку від Снігової королеви, директорки Сквирського міського народного краєзнавчого музею відділу культури молоді і спорту Сквирської міської ради. Щиро дякуємо організаторам сьогоднішнього свята!

20:18 16.12.2023

Герої серед нас: сучасні захисники України

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, розвитку їхніх творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи, відзначення Дня Гідності та Свободи, Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів, вшанування мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, відбулася обласна пошукова акція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».

20:17 16.12.2023

Інструктивно-методична онлайн нарада заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи

13 грудня 2023 року відбулася інструктивно-методична онлайн нарада заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи, яку провели Світлана Риченко, начальниця відділу освіти, Любов Котяй, директор ЦПРПП, Олена Кислюченко, консультанат ЦПРПП.

20:16 16.12.2023

МАНІВЦІ КИЇВЩИНИ – СТИПЕНДІАТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

11 грудня 2023 року у Києві у залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася церемонія вручення дипломів лауреатів стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 році.

19:55 16.12.2023

Спільна онлайн нарада відповідальних за проведення етапів обласних спортивних ігор "Учнівська ліга "Здорова Україна", "Шкільні ігри"

12 грудня 2023 року відбулася спільна онлайн нарада відповідальних за проведення етапів обласних спортивних ігор "Учнівська ліга "Здорова Україна", "Шкільні ігри". Участь у нараді взяли директори закладів освіти ,заступники директорів з виховної роботи, вчителі фізичної культури. Нараду провела Світлана Риченко, начальниця відділу освіти. Про особливості проведення етапів ігор вчителям розповіли Любов Котяй, директор ЦПРПП, Олена Шевчун, вчитель фізичної культури Сквирського академічного ліцею №2, Світлана Тутберідзе, вчитель початкових класів Сквирського академічного ліцею №2.

19:47 16.12.2023

"Посиденьки у фітолабораторії"

Цікаво та змістовно пройшла година спілкування у 7 Б класі Сквирського академічного ліцею №3 (класний керівник Тетьора Т.П.) "Посиденьки у фітолабораторії". Діти смакували духм'яними гарячими напоями з ромашки, м'яти, чебрецю, малини та інших цілющих рослин. Потім писали листи і малювати листівки нашим захисникам.

19:43 16.12.2023

Національний тиждень читання

Під час Національного тижня читання з учнями 7 класу Дулицької філії Шамраївського НВК було проведено знайомство з творчістю української письмениці Алевтини Шавлач. У своїй повісті «Пампуха» авторка розповідає про дівчинку-підлітка - добру і сором'язлив школярку Ганю, над якою знущаються в школі через пишну фігуру. До шкільного цькування приєднуються навіть вчителі, а дівчинка вчиться відстоювати себе. Книга написана простою і цікавою мовою, а персонажі максимально наближені до життя і знайомі кожному українцю. Повість "Пампуха" рекомендується до прочитання всім підліткам і їхнім батькам.

15:30 16.12.2023

День різдвяного светра

13 грудня - День різдвяного светра. По всьому світу щодня відзначається багато незвичайних свят. В основному це свята, придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, надати більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися.

15:27 16.12.2023