З Різдвом Христовим у серці наближаємо Перемогу !

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Шамраївського НВК через волонтерів Tanya Volska та Іринка Федорченко передали на фронт нашим Захисникам і Захисницям смаколики, малюнки та листи з подяками, любов'ю та вірою у ЗСУ.

17:19 21.12.2023

"Різдвяний вертеп"

"Різдвяний вертеп" у 3-Б класі Сквирського академічного ліцею №3 ( класний керівник Матвієнко І. В.). Вертеп та коляда-невід'ємна частина українських різдвяних свят.Вони надають особливу атмосферу та колорит нашому святкуванню.А також дарує радісні та веселі емоції дітям.

17:16 21.12.2023

Зимова казка "Зимонько, не морозь нам щічки"

21 листопада 2023 року вихованці дитячого садочка Дулицької філії поринули в чарівну зимову казку "Зимонько, не морозь нам щічки". Чарівні герої, цікаві зимові ігри та смачні Новорічні подарунки.

17:09 21.12.2023

Новорічне свято в Антонівському НВК

21 грудня 2023 року в Антонівському НВК Снігова королева розтопила дитячі серця, які святкували новорічне свято.#Дякуємо ЗСУ,Миру всім і швидкої ПЕРЕМОГИ!

17:03 21.12.2023

Разом до Перемоги!

20 грудня 2023 року джурівці рою "Нащадки козаків" спільно з колективом Дулицької філії Шамраївського НВК виготовляли окопні свічки для нашого односельця, мужнього воїна, хороброго захисника України.

17:00 21.12.2023

"Коробочки тепла" для захисників та захисниць

"Коробочки тепла" для захисників та захисниць від учнів Сквирського академічного ліцею №3. Разом допоможе нашим захисникам і захисницям відчути теплу атмосферу свят і нашу підтримку. Здоров'я Вам, терпіння, Божої опіки

16:53 21.12.2023

Театралізоване різдвяне привітання

19 грудня, відповідно до плану заходів щодо відзначення різдвяних свят у Сквирському ліцеї "Перспектива" відбулося театралізоване різдвяне привітання учнів 1-2 класів, дітки взяли участь у цікавих конкурси та заспівали гарних колядок.

11:29 21.12.2023

«Безпечний простір»

Протягом листопада-грудня учні 6-Б класу разом з практичним психологом Сквирського академічного ліцею пройшли навчання «Безпечний простір».

11:25 21.12.2023