День Святого Миколая

Дата: 16.12.2023 12:45

06 грудня 2023 року в стінах Дулицької філії Шамраївського НВК, пройшло свято Миколая. Весело, цікаво, з конкурсами та призами, привітаннями та подарунками. Цілий рік наші дітки були чемні та слухняні, чесні та справедливі. Миколай спостерігав за ними зі своєї небесної канцелярії, і сьогодні завітав на свято, щоб подарувати солодкі подарунки.

Висловлюємо щиру подяку спонсорам нашого Миколая, за чудові подарунки, солодощі, які зробили наше свято солодшим. Дякуємо Коломійцю Ігорю Івановичу, директору ПП "Новагрос", Чарупі Наталії Яківній - старості старостинського округу #5 за подарунки для вихованців дитячого садочку та учнів 1-4 класів, депутату Сквирської міської ради Біляку Віктору Федоровичу за подарунки для вихованців дитячого садочку. Бажаємо всім міцного здоров'я, сили , терпіння та мирного неба над головою.