"Коробочки тепла" для захисників і захисниць

"Коробочки тепла" для захисників і захисниць до новорічно-різдвяних свят передали учні Горобіївського НВК  волонтерам. Дякуємо Віталію Перебийнісу, що постійно доставляє військовим передачі і часточки тепла наших сердець. Дякуємо нашим захисникам і захисницям за мужність і героїзм

11:12 21.12.2023

Підвищення фахової майстерності педагогів ЗДО

З метою виявлення рівня професійної компетентності та педагогічної майстерності педагога, удосконалення педагогічної діяльності вихователів  у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка» відбувся колективний перегляд заняття з освітнього напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

15:26 19.12.2023

«100 днів у ліцеї»

У Сквирському академічному ліцеї №3 відбувся виховний захід «100 днів у ліцеї», на якому учні 1-А класу з учителькою Анжелою Павлівною Коновальчук підбили перші підсумки навчання у Новій українській школі. Назва свята є невипадковою. Адже минуло 100 днів з тієї миті, коли випускники дитячого садочка вперше переступили поріг ліцею, де на них чекали нові відкриття та новаторські підходи до навчання. За сто днів перебування у ліцеї маленькі першокласники мали безліч цікавих уроків, веселі перерви та руханки, навчались спостерігати за природою, творити своїми руками, стали дружним 1-А класом.

14:30 19.12.2023

Веселі естафети в Сквирському академічному ліцеї

18 грудня 2023 року  в Сквирському академічному ліцеї веселі і спортивні учні 1-Б класу брали участь у веселих естафетах . У найбільшому захваті юні ліцеїсти були від гімнастичних вправ. Уроки фізкультури це завжди позитив.

14:24 19.12.2023

Другий фінальний етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Українська мова та література» на базі Сквирського академічного ліцею

15 грудня 2023 року розпочався другий фінальний етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Українська мова та література». Учасникам пропонувалося конкурсне випробування «Урок».

08:46 19.12.2023

Підвищення кваліфікації вчителів за програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

09 та 16 грудня 2023 року на базі Сквирського академічного ліцею відбулося навчання для 86 вчителів початкових класів Сквирської громади за програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

13:55 18.12.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

Щиро вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір"!

13:28 18.12.2023