Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Дата: 16.12.2023 12:29

З 4 по 10 грудня 2023 року в Сквирському академічному ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цікаво він пройшов у 3-В класі, оскільки розпочався голосним читанням у бібліотеці. Діти повторили правила поводження з книгами, читали українські народні казки, літературні казки, відгадували загадки, а також виготовили закладки для учнів 1 класу і презентували їм свої улюблені книги.

У 5-В класі було проведено гру "Найрозумніший читач", яка мала свою особливу атмосферу.

А от учні 6-В класу змагались в ерудиції, відгадували літературні загадки та складали мозаїку з ілюстрацій.

Закінчився тиждень написанням повідомлень та роздумів про роль книги та читання в шкільному навчанні.