Підвищення фахової майстерності педагогів ЗДО

Дата: 19.12.2023 15:26

З метою виявлення рівня професійної компетентності та педагогічної майстерності педагога, удосконалення педагогічної діяльності вихователів  у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка» відбувся колективний перегляд заняття з освітнього напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Вихователь середньої групи «Соняшник» Любов Савчук підготувала мандрівку до Лісової школи мудрої Сови. Під час подорожі діти виконували цікаві завдання: «Акваріум», «Берег річки», «Склади букет», «Залатай хмаринку», «Цифрова парасолька», «Знайди будиночки». На підсумковому занятті діти були дуже уважними, активними, зосередженими  і показали, що добре знають цифри від 1 до 5, порядкову лічбу, вміють рахувати за допомогою різних аналізаторів, розрізняють та правильно називають геометричні фігури, визначають напрямок руху відносно себе.