Підвищення кваліфікації вчителів за програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

Дата: 18.12.2023 13:55

09 та 16 грудня 2023 року на базі Сквирського академічного ліцею відбулося навчання для 86 вчителів початкових класів Сквирської громади за програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

Разом з тренерами програми Любов Петрівною Ткаченко, Тетяною Михайлівною Солдатенко педагоги розгляднули сучасні вимоги до освіти через призму розвитку наскрізних вмінь дитини, отримали практичні інструменти та прийоми для ефективної взаємодії у класі та пересвідчилися в потужності діяльнісного підходу в навчанні молодших школярів. Курси стали важливим кроком у професійному зростанні та впровадженні сучасних методик у роботі педагогів громади.