День вишиванки на Сквирщині

21 травня 2021 року у міському парку ім. М.Рильського відбулося святкування Дня вишиванки, до якого долучились вихованці гуртків Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

19:59 21.05.2021

Тиждень вишиванки

У Самгородоцькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 17 по 21 травня проходив тиждень вишиванки, у рамках якого було проведено флешмоб "Україна вишивана", квест-гра  "Народна вишиванка", виховні години " Рушник - одвічний людський символ", "Бабусина вишиванка зігріває крізь віки", учні 6 та 7 класів виготовили лепбуки, присвячені вишиванці.До відзначення дня вишиванки приєдналися і вихованці гуртків "Юні музеєзнавці" та "Історичне краєзнавство". Завершенням тижня стала виставка " Вишивка - код нації", до якої долучилися учні та педагоги закладу.

19:53 21.05.2021

Гурткова робота у ЗДО

Усі діти — різні, і пересвідчитися у цьому можна під час спостереження за   самостійною діяльністю дошкільників. Задовольнити потреби кожної дитини   у дитячому пізнанні може гурткова робота, організована у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка».

09:38 21.05.2021

День вишиванки у ЗДО

20.05.2021 року вихователь ЗДО №5 «Калинка» Денисюк А.В. провела з дітьми середньої групи заняття на тему «Чарівна вишиванка».

11:23 20.05.2021

Генетичний код нації

Вишиванка — святиня, яку передавали з покоління у покоління і яка є головним оберегом людини. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.

10:54 20.05.2021

Хор Сквирського академічного ліцею виконав пісню «Любіть Україну»

Хор Сквирського академічного ліцею виконав пісню «Любіть Україну» на слова і музику І. Дріжчаного. Учасниками хору є учні 3-11 класів. Учні ліцею люблять виконувати патріотичні твори. А цей твір особливо сподобався тим, що у ньому використано різні стилі виконання. Динамічність мелодії і слів викликають яскраві емоції. Пісня присвячується Останньому дзвонику.

17:10 19.05.2021

Челендж «Здорове харчування» у Сквирському академічному ліцеї ІТ «Перспектива». Найпопулярніша страва Сквирщини - борщ

З 11 травня 2021 року у рамках челенджу «Здорове харчування» учні Сквирського академічного ліцею «Перспектива» проводили Фестиваль борщу. Пропонуємо вашій увазі відеозвіти приготування борщу.

17:40 17.05.2021

Челендж «Здорове харчування» у Сквирському академічному ліцеї ІТ «Перспектива». Страви турецької кухні

З 11 травня 2021 року у рамках челенджу «Здорове харчування» учні Сквирського академічного ліцею «Перспектива» познайомилися із традиціями та стравами турецької кухні, відшукали цікаву інформацію, дослідили корисність та створили презентації, кросворди і інші цікаві вправи, які презентували своїм однокласникам.

17:33 17.05.2021

Челендж «Здорове харчування» у Сквирському академічному ліцеї ІТ «Перспектива»

12 травня 2021 року у Сквирському ліцеї «Перспектива» активісти учнівського самоврядування провели опитування учнів та працівників закладу на тему «Яка страва є найпопулярнішою у вашій родині?». Результат був очікуваний – найбільше на Сквирщині полюбляють український червоний борщик!Тому було прийняте рішення провести «Фестиваль борщу»! Вивчимо та дослідимо свою національну страву ще більше!

17:30 17.05.2021