Фізичне виховання у ЗДО

Інструктор з фізкультури Сквирського  ЗДО №6 «Ромашка» Поліщук Н.В. під час проведення фізкультурних занять  використовує авторську систему М.Єфименка.

12:24 07.04.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників

17:17 06.04.2021

Онлайн навчання «Безпека харчування в школах і садочках: підготовка до державних перевірок»

05 квітня 2021 року відбулося онлайн навчання «Безпека харчування в школах і садочках: підготовка до державних перевірок». Навчання провела Зорина Добровольська,  технолог дитячого харчування відділу освіти Сквирської міської ради.

11:26 05.04.2021

Розваги у дитячому садку

01.04.2021 року вихователь Денисюк А.В. і музичний керівник Бєлкіна В.М. провели з дітками середньої групи ЗДО №5 «Калинка» розвагу –сюрприз до Дня сміху «Сміхотунчик збирає друзів».

16:19 01.04.2021

Для обговорення трудовими колективами закладів освіти та внесення пропозицій

Відділ освіти Сквирської міської ради, Сквирська міська організація Профспілки надає проєкт колективної Угоди між відділом освіти Сквирської міської ради та Сквирською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки для обговорення трудовими колективами закладів освіти та внесення пропозицій.

10:37 01.04.2021

Підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Майорко Дарина Петрівна, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею посіла ІІІ місце. Тема роботи «Легендарна українська гандболістка Людмила Коломієць (Панчук)». Підготував Дарину до перемоги Василь Іванович Цимбалюк, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, учитель української мови та літератури

15:15 30.03.2021

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

З 22 березня по 26 березня вихователі логопедичної групи Сквирського ЗДО №1 «Світанок» Ринтюк С.В. та Чернега Н.С. разом з дітлахами провели «Кольоровий тиждень».

08:54 27.03.2021