День вишиванки у ЗДО

Дата: 20.05.2021 11:23

20.05.2021 року вихователь ЗДО №5 «Калинка» Денисюк А.В. провела з дітьми середньої групи заняття на тему «Чарівна вишиванка».

Вона розповіла дітям про красу українських вишивок, багатство їх кольорів, різноманітність орнаментів, їх видів і форм; поглибила і розширила знання про  символічне значення української сорочки-вишиванки, звичаї і обряди, пов’язані з нею.

Словник дітей збагатився образними народними порівняннями та словами. При створенні композиції у дітей розвивалась творча уява, фантазія, пам'ять, мислення.

Педагог виховувала у дітей гордість за свою країну, викликала  інтерес до звичаїв українського народу, його оберегів і побуту.