Гурткова робота у ЗДО

Дата: 21.05.2021 09:38

Усі діти — різні, і пересвідчитися у цьому можна під час спостереження за   самостійною діяльністю дошкільників. Задовольнити потреби кожної дитини   у дитячому пізнанні може гурткова робота, організована у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка».

На виконання плану роботи закладу на 2020/2021 н.р., з метою удосконалення освітнього процесу, виявлення творчої обдарованості, креативності, виховання патріотичних почуттів у дітей старшого дошкільного віку у ЗДО №6 «Ромашка» у другу половину дня працюють такі гуртки:

«Цікаві шашки», керівник Самборська О.В.;

«Україна – моя Батьківщина», керівники Новацька Н.М., Пилипчук В.Л.;

«Англійська мова для дітей дошкільного віку», керівник Сичевська Т.В.

Гурткова робота є дієвою формою організації дитячої життєдіяльності і становить невід'ємну частину освітнього процесу.

Уважне ставлення батьків до потреб власних дітей у тісній співпраці з вихователями сприяє своєчасному виявленню і задоволенню естетичних, пізнавальних, рухових, мовленнєвих та інших потреб дітей, розвитку відповідних здібностей.