Генетичний код нації

Дата: 20.05.2021 10:54

Вишиванка — святиня, яку передавали з покоління у покоління і яка є головним оберегом людини. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.

Учнівське самоврядування Горобіївського НВК подало ідею, організувати пісенний батл до дня Вишиванки. Ідею підтримали всі учні школи. Відбулося жеребкування  конкурсу.

Учасники отримали небувалі емоції  від змагання, серед яких не було переможених, а всі були переможцями. Президент школи урочисто вручив подяки кожному класу за перемогу в різних номінаціях.

Із знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи.