Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському симпозіумі-практикумі «Розвиток особистісного потенціалу учнівської молоді як чинник її соціального зростання», що відбудеться 26 травня 2021 року згідно плану заходів Національної академії педагогічних наук України на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»(м. Біла Церква).

09:49 19.04.2021

Ляльковий театр у формуванні розвитку дитини

9 квітня 2021 року відбувся перегляд лялькової вистави «Солом’яний бичок», яку підготувала для малят ІІ молодшої групи «Ягідка» музичний керівник Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Ковезюк Т.М. за допомогою колег, музичних керівників  Каленюк С.Г. та Пилатівської-Іваніни М.М.

09:00 12.04.2021

Навчальна евакуація

08 квітня 2021 в Сквирському ЗДО №1 «Світанок» було проведено з дотриманням техніки безпеки навчальна евакуація учасників освітнього процесу на випадок виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру.

11:34 09.04.2021

Всесвітній день здоров’я із ТМ "Сквирянка"

Стан здоров’я населення викликає занепокоєння та є однією з найактуальніших проблем багатьох країн світу, адже здоров’я населення – одна з головних складових національного багатства країни, рушійна сила економічного та соціального розвитку держави, репродуктивності населення. Тільки здорова людина може ефективно працювати, створити міцну сім’ю, приносити максимальну користь суспільству.

18:59 07.04.2021

Здоров’я сьогодні і на все життя

До Всесвітнього дня здоров’я лідери учнівського самоврядування Пустоварівського НВК: Ракоча Катерина, Ратушна  Анна, Рибитва Ілона – разом з Ракочою Р.В. підготували відеоролик про цінність здоров’я.

18:49 07.04.2021