Акція “Зростаємо разом” у Сквирському академічному ліцеї

Учні 1-А та 1-Б класів Сквирського академічного ліцею взяли участь у Акції "Зростаємо разом", яка започаткована з ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна в рамках екологічного проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна”.

19:45 30.09.2021

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня 2021 року відзначають Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди свята лідери учнівського самоврядування Сквирського ЗЗСО I-III ст.№3 виготовили вітальний відеоролик.

13:39 30.09.2021

Акція «Монетки дітям» у Горобіївському НВК

Учні Горобіївського НВК долучились до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

17:02 23.09.2021

22 вересня – День партизанської слави

Щорічно 22 вересня, починаючи з 2001 року, у нашій країні відзначається День партизанської слави, встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.

16:54 22.09.2021

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.  Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир

14:46 21.09.2021

Акція «Зростаємо разом»

Учні Пустоварівського НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» долучились до обласної акції «Зростаємо разом». 16 вересня учні 1 класу з допомогою восьмикласників висадили 11 черешень, які будуть рости в шкільному саду разом з ними.

14:13 16.09.2021