Оголошення

Про проведення конкурсу на посаду директора Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради

13:52 30.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на посаду директора  Кам’яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»Сквирської міської ради

13:49 30.04.2021

ВЕЛИКОДНІ ЗАХОДИ У ЗДО "КАЛИНКА"

30.04.2021 року вихователь закладу Ходаківська Л.А. провела пізнавальне заняття з вихованцями на тему: «Свято світлої Пасхи». Дошкільнята закріпити і уточнити знання  традицій та звичаїв народу, значення цього свята для кожної людини, що сприяло розвитку духовно-морального потенціалу діток.

11:50 30.04.2021

Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів заради мирного майбутнього

Незабаром в Україні відзначатиметься 76 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам'ятаємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, а також висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, які захищали наше рідне місто Сквиру.

20:50 28.04.2021

Рятувальниками не народжуються - Рятувальники навчаються в закладах ДСНС УКРАЇНИ

Сквирський районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області проводить відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади ДСНС України.

15:42 27.04.2021

ЧОРНОБИЛЬ. МИ ПАМ'ЯТАЄМО...

До дня пам'яті Чорнобильської трагедії учні Пустоварівського НВК: Пилипчук Наталя, Ракоча Катерина, Ратушна Анна, Рибитва Ілона, Шараєнко Оксана, Шостак Ольга, - разом із Гресько Світланою Вікторівною підготували відео "Чорнобиль немає минулого часу"

15:50 26.04.2021

До 35 роковин Чорнобильської катастрофи

Вже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля. Це проблема, що торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу. А ще це найбільша світова катастрофа з епіцентром за 100 кілометрів від Києва.

08:56 26.04.2021

#dzura_2021 #планета_мій_дім #МійЕкоВчинок_2021

22 квітня з нагоди Всесвітнього дня Землі, свята єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа, проведено засідання гуртка «Джура» в онлайн-форматі (виховник – заступник директора з виховної роботи Шульга С.О.).

09:07 23.04.2021

Незабаром Великдень!

Шановні жителі Сквирщини незабаром відбудеться святкування Великодня. Слід пам’ятати, що церкви та храми відносяться до особливо пожежонебезпечних об’єктів з масовим перебуванням людей, а основної небезпекою є використання відкритого вогню у вигляді свічок та лампадок.

17:37 22.04.2021