Навчально-польові збори

У селі Шаліївка одинадцятикласники ліцею № 2 продовжують проходити навчально-польові збори з курсу "Захист України" під керівництвом Олега Щуревського

14:04 14.05.2021

Навчально-польові збори

Дванадцяти кілометровий марш мальовничими безлюдними теренами, запальні пошуки секретних точок за легендою з компасом у дрімучому лісі, неформальне спілкування у екстремальних умовах - все це всього за пів дня вишколу з предмета “Захист України” довелося пройти учням Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3  під керівництвом вчителя Каліновського Ю.А. за програмою навчально-польових зборів.

11:50 13.05.2021

Другий тиждень Фуд Челенджу "Готуємо разом" у Сквирському ліцеї

З 4 по 11 травня 2021 року учні, батьки та вчителі закладу освіти взяли участь у другому тижні Фуд Челенджу на тему "Здорове харчування". Другий тиждень мав назву "Готуємо разом". Мета тижня: об'єднати родини процесом приготування смачної їжі та показати дітям, що готовка - це весело та легко.

19:40 11.05.2021

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Напередодні Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося засідання обласного форуму учнівської молоді "Пам'ятаємо! Перемагаємо!".

10:14 08.05.2021

Урок мужності «Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього»

07 травня 2021 року учні 8 класу під керівництвом  класного керівника Дерій І.В. підготували урок мужності «Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього» до  Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

21:03 07.05.2021