Новини

Юні краєзнавці Сквирщини - учасники обласної онлайн-конференції, приуроченої Дню Гідності і Свободи

21 листопада 2022 року відбулася обласна онлайн-конференція – підсумок обласної патріотичної акції «Герої серед нас: сучасні захисники України». Свої пошукові роботи про Івана Добровського та Олександра Лавренюка , воїнів-земляків, які загинули під час російсько-української війни, захищаючи Батьківщину, представили Катернога Дар’я, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею, вихованка гуртка «Юні екскурсоводи» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівники Ольга Кротович, Надія Трегуб), та Яківчук Марія, Терещук Єва, джури рою «Варта» Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти» (керівники Леся Хвиль, Валентина Навроцька).

08:48 22.11.2022

ДИТЯЧІ ПУСТОЩІ З ВОГНЕМ МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО ТРАГІЧНИХ НАСЛІДКІВ

Дуже часто винуватцями пожеж є діти. На жаль, реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім`ї, змушені багато працювати і не приділяють достатньо уваги своїм дітям. В основі дитячих пустощів із вогнем лежить безмежна допитливість, бажання пізнати навколишній світ, наслідування дорослим, які щоденно користуються вогнем, відсутність страху перед можливою загибеллю. Додайте сюди відсутність нагляду з боку дорослих та невмілі дії в екстремальних ситуаціях – і є усі чинник для трагедії.

08:45 22.11.2022

Протягом листопада 2022 року Міністерством освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Український науково-дослідницький та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки та сприяння Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету проводить VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідіі Коваленко.

16:22 18.11.2022

Театральні обрії -2022

У листопаді 2022 року центр творчості дітей та юнацтва Київщини проводить обласний онлайн фестиваль дитячих театральних колективів «Театральні обрії»-2022.

16:21 18.11.2022