Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

До 7-ї Державної пожежної-рятувальної частини м. Сквира завітали учні третіх класів Сквирського академічного ліцею. Дітям показали техніку, обладнання та спорядження, за допомогою, яких проводиться ліквідація надзвичайних ситуацій. Школярі мали  можливість сфотографуватись біля пожежного автомобілю і посидіти у ньому. За спільно проведений час пролунало багато корисної інформації, у тому числі згадали і про дії у випадку повітряної тривоги та обстрілів. А також не забули наголосити на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час заходу дітлахи і ставили питання рятувальникам. Зустріч дітей із рятувальниками подарувала їм позитивні емоції та незабутні враження, а також знання, які обов’язково допоможуть у майбутньому уникати небезпечних ситуацій.

14:05 30.05.2023

Благодійна ярмарка

29 травня 2023 року у Сквирському ЗЗСО №3 пройшла благодійна ярмарка у підтримку ЗСУ.

11:08 30.05.2023

Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - "Джура-Оборонець" (діти 15-17 років):

11:05 30.05.2023

Турнір з боксу "Кубок Перемоги"

З 27 по 28 травня 2023 року у м. Фастові проводився турнір з боксу "Кубок Перемоги" серед юнаків 2009-2010 р.н. присвячений захисникам України.

11:04 30.05.2023

Відкритий чемпіонат Рокитнянської селищної територіальної громади з гандболу

27 травня 2023 року у смт. Рокитне відбувся відкритий чемпіонат Рокитнянської селищної територіальної громади з гандболу серед дитячо-юнацьких команд (хлопчиків та дівчаток) 2012 р.н. та молодших, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Сквирську ДЮСШ імені Воропая П.М. на змаганнях представляли дві команди: команда дівчат 2012 року народження на чолі з тренером-викладачем Тетяною Євніцькою і команда хлопців 2012 року народження — тренери-викладачі Габріелла Хомяк та Андрій Хомяк.

10:59 30.05.2023

Змагання з Відкритої першості КЗПО БМР Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт» з авіамодельного спорту

27 травня 2023 року у м. Біла Церква відбулися змагання з Відкритої першості КЗПО БМР Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт» з авіамодельного спорту. Сквирщину представляла команда вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості у складі: Приймака Антона, Приймака Артема, Приймака Назара, Тесельського Івана, Закревського Назара, вихованців гуртка авіамоделювання (керівник Віталій Локайчук), та Домантовича Ігора, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Сергій Ліньков).

10:33 30.05.2023

Екскурсія у міський краєзнавчий музей

Учні 1-х класів Сквирського академічного ліцею відвідали Сквирський міський народний краєзнавчий музей. Музей заснований у 1987 році. Експозиція у 8 залах налічує понад 3600 експонатів. В археологічній колекції представлені речі різних епох, знайдені під час розкопок у навколишніх селах. Тут можна побачити ужиткові речі XV-XX століття. Окрім цього, музей має виставку військової слави та картинну галерею

10:13 30.05.2023

26 травня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура - Оборонець» (діти 15-17 років), учасниками якого стали 5 роїв закладів загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади: «Нащадки Шамрая» Шамраївського НВК, «Соколи» Самгородоцького НВК, «Отамани» Сквирського академічного ліцею «Перспектива», «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2, «Булава" Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 ім. П.Тисьменецького.

10:00 30.05.2023