Дата: 30.05.2023 10:00

26 травня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура - Оборонець» (діти 15-17 років), учасниками якого стали 5 роїв закладів загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади: «Нащадки Шамрая» Шамраївського НВК, «Соколи» Самгородоцького НВК, «Отамани» Сквирського академічного ліцею «Перспектива», «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2, «Булава" Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 ім. П.Тисьменецького.

Учасників заходу привітала Світлана Риченко, начальниця відділу освіти Сквирської міської ради.

Юні джури показували свою майстерність у 7 конкурсних випробуваннях, а саме: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Фізична підготовка», «Вибухонебезпечні предмети», «Пластун», «Стрільба». Про діяльність рою протягом навчального року діти звітували у Книзі Звитяг.

Під час Гри свою професійну майстерність демонстрували представники І відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області, інспектори ювенальної превенції ВП Білоцерківського РУП, працівники КНП Сквирської міської ради " Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", волонтери Червоного Хреста України.

Гра «Джура» дала можливість продемонструвати свої знання та вміння майбутнім захисникам України.

Тож дякуємо джурам, їх виховникам, організаторам, суддям, всім, хто долучився до Гри «Джура». Сподіваємося на подальшу співпрацю і зустріч наступного року.