Змагання з Відкритої першості КЗПО БМР Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт» з авіамодельного спорту

Дата: 30.05.2023 10:33

27 травня 2023 року у м. Біла Церква відбулися змагання з Відкритої першості КЗПО БМР Обєднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт» з авіамодельного спорту. Сквирщину представляла команда вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості у складі: Приймака Антона, Приймака Артема, Приймака Назара, Тесельського Івана, Закревського Назара, вихованців гуртка авіамоделювання (керівник Віталій Локайчук), та Домантовича Ігора, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Сергій Ліньков).

Змагання відбувалися у двох вікових категоріях та двох класах: на дальність польоту та точність приземлення.

Наші вихованці мають гарні результати. У молодшій віковій категорії (діти до 12 років) на дальність польоту І місце посів Закревський Назар, ІІ місцеДомантович Ігор, ІІІ місцеПриймак Назар. На точність приземлення ІІІ місце виборов Закревський Назар.

У старшій віковій категорії (діти 13-18 років) на дальність польоту ІІ місце посів Приймак Антон, ІІІ місцеТесельський Іван. На точність приземлення І місцеКутовий Сергій, І місцеТесельський Іван.

Дякуємо нашим юним технікам та їх керівникам за гарні результати. Бажаємо їм нових творчих звершень та перемог!