День танцю

08 червня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День танцю. Діти із задоволенням побували на майстер-класі з хореографії та долучилися до виконання флешмобу.

15:09 12.06.2023

День Саморобкіна у пришкільному таборі "Веселка"

08 червня 2023 року - День Саморобкіна у пришкільному таборі "Веселка" Шамраївського НВК був працьовитим. Діти робили орігамі "Спритна жабка" та плели патріотичний браслет застосувавши техніку макраме.

15:04 12.06.2023

#літо_канікули_цікаведозвілля_2023

07 червня 2023 року в Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості для дітей було організовано рухливі ігри та естафети. Розпочався захід з музичної руханки. Весела атмосфера та гарний настрій супроводжували вихованців протягом дня.

15:01 12.06.2023

День здоров'я та спорту у таборі "Веселка"

07 червня 2023 року у пришкільному таборі "Веселка" Шамраївського НВК пройшов день здоров'я та спорту.  Вихованці позмагалися в естафетах та пограли у футбол, буловесело та спортивно .

14:56 12.06.2023

Пришкільний табір "Веселка" Шамраївського НВК

06 червня 2023 року вихованці пришкільного табору "Веселка" Шамраївського НВК проявляли себе у ролі юних художників, де кожен зміг проявити свій талант. Також вихованці відвідали біопарк "Золотий фазан".

14:51 12.06.2023

#літо_канікули_цікаведозвілля_2023

Під час літніх канікул наш Центр творчості – це територія дозвілля та відпочинку, яка сподобається вам обов'язково! Це місце зустрічі друзів та знайомства з новими, це спілкування з однолітками, незабутні емоції та нові враження.  Ми пропонуємо вам весело та з користю провести час. Нам нудьгувати ніколи! Приєднуйтесь!

14:47 12.06.2023

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

До 7-ї Державної пожежної-рятувальної частини м. Сквира завітали учні молодших класів Сквирського академічного ліцею №2. Дітям показали техніку, обладнання та спорядження, за допомогою, яких проводиться ліквідація надзвичайних ситуацій. Школярі мали  можливість сфотографуватись біля пожежного автомобілю і посидіти у ньому. За спільно проведений час пролунало багато корисної інформації. Під час бесіди рятувальники акцентували на безпечній поведінці вдома під час канікул, вихідних, про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та обстрілів. А також не забули наголосити на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час заходу дітлахи і ставили питання рятувальникам. Зустріч дітей із рятувальниками подарувала їм позитивні емоції та незабутні враження, а також знання, які обов’язково допоможуть у майбутньому уникати небезпечних ситуацій.

14:38 12.06.2023

Індивідуальні заняття з учнями

У Сквирському НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО"проходять індивідуальні заняття з учнями, які потребують додаткових знань з навчальних предметів

12:57 06.06.2023

Свято прощання із початковою школою

Яскраве незабутнє свято прощання із початковою школою відбулося у 4-Б класі (класний керівник Хижняк Тамара Олексіївна) у Сквиирському ЗЗСО №3 06 червня 2023 року. Діти пригадали всі чотири роки навчання в школі, висловили подяку вчителям та батькам. Закінчився перший етап їх шкільного житття. Далі - нові предмети, нові вчителі, нові знання.

12:53 06.06.2023